největší výběr filmů ke stažení

Největší výběr filmu pro vás ke stažení zdarma. Akční filmy, horory, kreslené, komedie a další...

CHAT

Válečné

300

Bez dlouhých vytáček, film 300: Bitva u Thermopyl je bez přehánění vizuální bombou roku, která se co do vytvoření nové reality se svými pravidly rovná v rámci současných snímků maximálně Aronofskyho Fontáně. Až budete mít možnost oba filmy porovnat, zarazí vás nejen velmi podobná barevná paleta, ale i to, že nejambicióznější filmy roku 2007 se nás nesnaží omráčit fotorealistickými triky jaké známe z Hvězdných válek. Třístovka je vizualizace mýtu, heroizace party bijců na nadlidi, ne krumpáčový socialistický realismus. Tvůrci nechávají filmu atmosféru hodně vypjatého snu, kde je každá barva o pár odstínů jinde, než to známe. Samozřejmostí je lehké rozostření pozadí, velké barevné kontrasty, stínohra a uměle zvětšené zrno, které neustále připomínají, že jsme „jinde.“

Co se akce týče, jsme rovněž v pětihvězdičkové sféře. Je to řež. Stylizovaná digitální krev cáká na všechny strany, končetiny létají vzduchem, trupy prošpikované šípy a kopími se svíjejí na zemi. Prostě slast pro každého milovníka válečných/bojových scén. Bojovníci Třístovky jsou sehraní jako jedno tělo, roznášejí do šiků nepřátel smrt v souladu s celkovým mytologizujícím podáním zpočátku nemají prakticky žádná zranění, natož aby jich ubývalo. Více méně každá bojová scéna má svou stylizaci boje a tvůrci pro ni volí svébytný způsob snímání, protože i Třístovka se přizpůsobuje taktice boje neustále se měnícího protivníka (Xerxes proti Třístovce vysílá ty nejlepší bojovníky z různých porobených národů). Ani u snímání akce nejsme v realitě, tvůrci volí hodně zajímavou kombinaci matrixovských technik (dlouhé záběry, flow motion) a neustálého zoomování. Něco málo z toho je vidět ve druhém traileru na Třístovku v rozmezí 2:05–2:07, ale u dvacetivteřinové sekvence to na velkém plátně přirozeně vynikne mnohem lépe. Tak ne abyste si Třístovku šudlili z nějakého kinoripu na čtrnáctipalcovém monitoru. Byli byste sami proti sobě.


 


 


 


 

Downloads

http://www.looler.com/file/2852/300-CAM-XviD-CAMERA-part1-rar.html
http://www.looler.com/file/2853/300-CAM-XviD-CAMERA-part2-rar.html
http://www.looler.com/file/2854/300-CAM-XviD-CAMERA-part3-rar.html
http://www.looler.com/file/2855/300-CAM-XviD-CAMERA-part4-rar.html
Žádné komentáře
 
UPOZORNĚNÍ: mp3, filmy, java hry a vše co stahujete z tohoto webu není uloženo na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazujeme. Popřípadě byly soubory staženy z webu, kde byly označeny jako freeware soubory a proto se smí sdílet.